У Херсоні відбулася перша у 2022 році соціальна екскурсія

Новини
👁 216

У неділю, 16 січня, за підтримки управління маркетингу міста і туризму відбувалася перша у 2022 році соціальна екскурсія для пільгових категорій громадян.

Екскурсанти прогулялися центральною частиною міста та дізналися «Незвичні історії Грецького кварталу» від відомого гіда та відеоблогера Єгора Сидоровича.

Містянам розповіли про те, що греки-переселенці з острова Хіос в Егейському морі, стали одними з перших мешканців Херсона, яке гостинно їх зустріло та дало можливості для розвитку та збагачення. У свою чергу греки зробили вагомий внесок у розвиток району міста, розташованого на захід від Херсонської фортеці, де вирувало торговельно-ремісниче життя. Свого часу там розміщувалися найкращі крамниці, товарні склади, адміністративні установи.

Нагадуємо, що соціальні екскурсії відбуватимуться щоквартально протягом 2022 року. Графік проведення екскурсій анонсуватиметься на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів, сторінці управління в соціальних мережах та газеті «Гривна. Суботній випуск».

Вам також може сподобатися

Херсонських підприємців запрошують на семінар щодо застосування РРО/ПРРО та облік товарних запасів
У лікарні ім. А. та О. Тропіних відділення інтенсивної терапії розширено до 12 ліжок

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X