У Херсоні відбулася науково-практична конференція лікарів стосовно результатів подолання COVID-19

Новини
👁 192


В онлайн-режимі відбулася реєстрова ХІХ Регіональна науково-практична конференція лікарів з міжнародною участю на тему: «Стійка система охорони здоров’я: розвиток первинної медико-санітарної допомоги та її інтеграція із спеціалізованою медичною допомогою: результати подолання COVID-19».

Організаторами конференції виступили – кафедра сімейної медицини Одеського національного медичного університету, Медичний дім Odrex та КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша».

Конференція спрямована на широкий загал медиків зацікавлених питаннями, пов’язаними з поширенням коронавірусної інфекції Ковід-19: її діагностикою, профілактикою, станом психічного здоров’я в період пандемії тощо.

Серед спікерів були як українські, так і зарубіжні спеціалісти.

З вітальним словом до слухачів звернулася Величко Валентина, доктор медичних наук, професорка, завідувачка кафедри сімейної медицини ОНМедУ, м. Одеса. Вона подякувала за плідну співпрацю з Херсонською лікарнею Карабелеша і висловила сподівання на подальше тісне співробітництво.

«Особливості фармаконагляду при вакцинації проти коронавірусної хвороби» детально розкрила у своєму виступі Бондарева Ліна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування.

Поділилася досвідом лікарні в пандемію COVID -19, генеральна директорка КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» Алла Малицька, асистентка кафедри сімейної медицини ОНМедУ. Зокрема, доповідачка зупинилася на статистиці лікувального процесу Ковід-19.

“Наш лікувальний заклад надавав як первинну, так і стаціонарну допомогу пацієнтам. Лікарями первинної ланки укладено 103 тисячі декларацій з населенням, тому медична допомога надавалася допомога амбулаторно. За час пандемії діагноз коронавірусної хвороби встановлено у 6433 осіб. У стаціонарі проліковано 909 хворих. За час пандемії захворіло 189 медичних працівників”, – відзначила вона.

Вам також може сподобатися

Департамент міського господарства організував вивезення 15 тонн сміття
У Зеленівці здійснили покіс трави на узбіччі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X