У Херсоні відбулась зустріч польського консула Павла Недведєцького та секретаря міськради Галини Лугової

Новини
👁 750

Сьогодні, 31 серпня, відбулася зустріч консула Генерального консульства Республіки Польща в Одесі Павла Недведєцького та Ольги Еверт – заступник Президента польського товариства «Полонія» в місті Херсоні з секретарем Херсонської міської ради Галиною Луговою, начальницею управління культури Світланою Думинською, заступником голови ОДА Миколою Якименко, начальницею управління «Офісу інвестицій та розвитку експорту» ОДА Оксаною Бабанаковою, начальницею управління туризму та курортів ОДА Анною Дьяченко.

 Під час зустрічі, представники місцевого самоврядування та консул обговорили план підготовки до проведення 11 регати ім. Маруша Заруського та приїзд делегації Підкарпатського воєводства, запланованих до Дня міста.

Обговорюючи плани заходів, секретар міської ради Галина Лугова звернулася до консула Павла Недведєцького зі словами вдячності щодо ініціативи зі сторони іншої країни прийняти участь у святкуванні Дня міста Херсона:

«Дякую Вам за те, що Ви знаходитесь тут та маєте змогу взяти участь у святкуванні нашого Дня міста. В цьому році нашому Херсону – 243 роки. Це не кругла дата, але ми святкуємо й будемо раді бачити Вас та всіх представників польської діаспори, консульства та польської влади на Дні народженні нашого міста. Разом це буде гарно та цікаво, як знак співпраці між двома країнами та нашим містом у тому числі.  План заходів до Дня міста обговорюється, він буде різноманітний. Тому, будемо раді бачити Вас та Ваш ансамбль на концертній програмі національних меншин, які планують на День міста провести ряд заходів» – резюмувала Галина Лугова.

В свою чергу, заступник Президента польського товариства «Полонія» в місті Херсоні Ольга Еверт доповнила, що окрім польської регати та представників консульства до Херсона приїде делегація артистів, які бажають взяти участь у покладанні квітів до пам’ятника генералу Марушу Заруському.

Обговоривши всі тонкощі святкування, присутні дійшли згоди в питаннях сумісної організації заходів до Дня міста Херсона.

Для довідки: 11 регата присвячена польському генералу Маріушу Заруському, який загинув у застінках Херсонської в’язниці під час Другої світової війни.

Вам також може сподобатися

Бюджетна комісія підтримала виділення ділянки під сміттєпереробний комплекс
31 серпня відбулась нарада з розгляду проєкту нової маршрутної мережі міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X