У Херсоні відбулась безкоштовна стерилізація та вакцинація безпритульних тварин

Новини
👁 308

Через війну кількість тварин, що потребують фахової допомоги, збільшилась у кілька разів. Якщо популяції бездомних котів та собак не контролювати, чотирилапих стає все більше, і з’являється ризик їхнього здичавіння.

Херсонська міська військова адміністрація активно взаємодіє з низкою організацій, що займаються допомогою тваринам, а також їхньою стерилізацією.

Зокрема, у Херсоні закінчилась безкоштовна стерилізація та вакцинація від сказу безпритульних тварин: котів та собак, що була організована БФ «12 вартових» та німецьким благодійним фондом «Tiernothilfe Ukraine e.V.» у виконанні проєкту «Доступна стерилізація».

Допомагали у виконанні завдань місії херсонські волонтери. Зокрема, у проєкті були задіяні волонтери ГО «Місто Сили». Вони допомагали в частині супроводу волонтерів та лікарів, в координації з місцевою владою. Окрім цього, волонтери буквально показували колегам місця найбільшого скупчення безпритульних собак.

Безкоштовна допомога тваринам надавалася на базі Херсонської районної державної лікарні ветеринарної медицини, за підтримки управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.
Нагадаємо, що стерилізація – єдиний гуманний спосіб скоротити численність безхатніх, знедолених війною тварин.

Під час роботи місії було стерилізовано 407 тварин, вакциновано понад 600, прилаштовано по домівках 34 собаки.

Також у громаді було роздано 7 тонн корму для собак та котів зооволонтерам та притулкам, а також біля 1,5 тонни роздано людям, які не мали чим годувати своїх тварин.

Команда проєкту повернеться у Херсон у липні та планують вже цього разу затриматися довше.

Дякуємо всім містянам, хто взяв участь у цій місії та долучився до допомоги тваринам!

Вам також може сподобатися

Більшість шкіл територіальної громади припиняють освітній процес 31 травня
Наступного тижня у Херсонській громаді скоротять комендантську годину

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X