У Херсоні відбулась акція “Разом проти насильства”

Новини
👁 168

Прийоми самооброни, лекції про протидію насильству, консультація щодо боротьби з наркоманією, техніка надання першої допомоги та юридична консультація, – все це розповіли та показали гостям акції на вулиці Суворова.

Вчора, 7 вересня,  у Херсоні говорили про безпеку на головній пішохідній вулиці міста – Суворова. Захід з аналогічною назвою організували Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Головне управління Національної поліції в Херсонській області, Патрульна поліція Херсонської області спільно з громадськими організаціями Херсонської громади, які безпосередньо займаються запобіганням та протидією домашнього насильства.

На Суворова облаштували фото-зону з мотоциклами та автівками поліції, проводили майстер-класи та навчали самозахисту дітей і дорослих.

Протягом проведення вуличної акції “Разом проти насильства” фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з мешканцями та гостями міста проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо існування проблеми домашнього насильства у нашій громаді та інформували стосовно діяльності притулку для постраждалих від домашнього насильства, який функціонує на базі Центру, та до якого, у разі потреби, можуть звернутися за професійною допомогою й підтримки.

Також, на акції представили фото-портрети жінок, які зазнали насильства. На стендах історія кожної з них. Всеукраїнський проєкт називається «Небезмежність». У такий спосіб привертали увагу присутніх на Акції до того, щоб простір в місті був безпечним й комфортним, без насильства для кожного мешканця міста.

Вам також може сподобатися

Херсонці долучилися до Всеукраїнського маршу за права тварин
Вимоги законодавства щодо виконання військового обов’язку

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X