У Херсоні відбудеться вечір-реквієм “Пам’ятаємо!” за участі Джамали та ДахаБраха

Новини
👁 207

Нагадуємо, що вперше в Херсоні День пам’яті геноциду кримських татар пройде у нестандартній художній формі. Подія відбудеться за участі етно-гурту ДахаБраха та співачки Джамали, а також із залученням кримськотатарських хореографічних колективів.

15 травня у Херсоні відбудеться вечір-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті трагічних подій, що сталися з кримськотатарським народом 18 травня 1944 року.

Благодійна Організація «ККСЦ «Куреш» спільно з ГО “ГОГОЛЬFEST”, Агенцією США з міжнародного розвитку USAID та за підтримки ГО “Нова генерація” проведуть вечір-реквієм “Пам’ятаємо!”.

Спеціальна подія буде створена режисером Владом Троїцьким та пройде в центрі Херсона – на площі Свободи. 

Метою заходу, зазначають організатори, є привернення уваги та сприяння розумінню спільної історії між народами та підвищення громадянської обізнаності широкого кола людей щодо трагедії 18-го травня 1944 року. 

Через мистецькі акти, образи та висловлювання подія розповість історію вигнання та геноциду кримськотатарського народу, що почалося у травні 1944 року. Важливим є розповідь не лише про хронологію подій, а й про людські чуття та біль депортованого народу, як до своїх втрачених близьких, так і за рідною землею загалом.

Подію буде проведено згідно з вимогами МОЗ у зв’язку з запровадженням карантинних обмежень.

Подія на ФБ тут

Вам також може сподобатися

Херсонцям показали ізраїльське кіно
У Дніпровському районі продовжуються покоси трави

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X