У Херсоні відбудеться передноворічна “Битва роботів”

Новини
👁 873

19 грудня 2021 року об 11.00 у приміщенні КЗ «Херсонська ОУНБ ім. Олеся Гончара» ХОР (вул. Героїв Крут, 2) лабораторія електроніки та робототехніки «RoboHouse» та обласна книгозбірня проводять передноворічні шоу-змагання юних роботобудівників «Битви роботів».

Мета змагань – створення та масштабування творчих майданчиків з інноваційних технологій, електроніки та робототехніки з новими формами набуття знань та навичок, атмосферою підтримки, розуміння та співтворчості.

Основними цілями «Битви роботів» є залучення дітей та юнацтва до технологічного дослідництва, обмін інформацією, досвідом, драйв, конкурентний виклик в атмосфері чесного суперництва, натхнення та нові ідеї!

Одночасно шоу-змагання відбуватиметься на трьох інтелектуальних платформах, де команди роботобудівників виковуватимуть різні види індивідуальних та командних змагань:

  • Lego-змагання юних «РобоМиколайчиків» (6-8 років) та їхніх «РобоМатусь»;
  • перегони mBot-ів та робомобілів Arduino у ручному та автономному режимах (8-10 років);
  • РобоСумо для «бувалих» майстрів.

А ще учасників чекають різноманітні конкурси, вікторини, майстер-класи та музичні руханки.

Захід відбудеться у із дотриманням усіх карантинних вимог.

За детальною інформацією звертатися за тел. 066 414 96 41, 050 698 08 11 (організатори змагань Олександр та Олена Зайцеви, керівники лабораторії електроніки та робототехніки «RoboHouse); 097 215 08 87 (Світлана Семчишак – головний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності КЗ «ХОУНБ ім. Олеся Гончара»ХОР»).

Вам також може сподобатися

Команда херсонської школи №57 виграла “Кубок сміху”
Сьогодні працівники «Херсонтеплоенерго» завершили ремонт теплової мережі на двох дільницях міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X