У Херсоні відбудеться інклюзивна подія «Творчість без кордонів»

Новини
👁 176

Національна Асамблея людей з інвалідністю України запрошує на інклюзивну подію під назвою «Творчість без кордонів», яка пройде в рамках проєкту “Сильні духом” та акції “Тиждень прав осіб з інвалідністю”, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

1 грудня (у середу) об 11:30 год у театрі-кафе Херсонського академічного театру ім. М. Куліша (за адресою: Херсон, вулиця Театральна, 7) відбудеться інклюзивна подія під назвою «Творчість без кордонів».

Головними героями виступають діти з інвалідністю творчого колективу «Янголи Добра» НВК № 48, танцювального колективу «Крок вперед», члени громадської організації «ВООзІ “Велід”, актори та вокалісти славетного театру.
Мета заходу – засвідчити Херсонській громаді толерантне ставлення до дітей та молоді з інвалідністю, які відчувають себе повноцінними членами сучасної громади; продемонструвати безмежні творчі можливості дітей, молоді з інвалідністю; привернути увагу представників місцевої влади щодо створення сприятливих умов для розвитку реальної інклюзії в громаді.
Організовують захід ГО “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Велід”, творчий дитячий колектив “Янголи Добра” НВК № 48 спільно з Херсонським обласним академічним музично-драматичним театром ім. М. Куліша.

Зацікавлених осіб прохання звертатись до контактної особи: Віктор Булка, моб. +38 (066) 541-55-95.

Вам також може сподобатися

Херсонські спортсмени візьмуть участь у Чемпіонаті світу з таїландського боксу
ТВОРЧІСТЬ БЕЗ КОРДОНІВ!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X