У Херсоні тривають заходи з благоустрою міста

Новини
👁 588

11 квітня 2022 року спеціалістами Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради перевірено територію району Корабельний. За результатами перевірки виявлені сміттєзвалища по вулицям Смольній, Кузнецькій, Комкова, Корабельному спуску, на розі вул. Суворова та Шалома Алейхома, на розі вул. Бєлінського та Робочої, вказана інформація зафіксована та передана до виконавчих органів Корабельної районної у м. Херсоні ради з метою вжиття заходів реагування.

Перевірено територію Суворовського району. За результатами перевірки виявлені сміттєзвалища по вул. Гошкевича, вул. Маяковського, вул. Преображенська, вул. Богородицька, Колишня взуттєва фабрика вказана інформація зафіксована та передана до виконавчих органів Суворовської районної ради з метою вжиття заходів реагування.

По вул.Підпільна комунальними службами вживаються заходи із ліквідовації стихійних сміттєзвалищ. Станом на 11.04.2022 території приводяться до належного санітарного стану.

Просимо громадян бути свідомими – не створюйте стихійні звалища, гілки дерев, будівельне сміття привозьте на полігон, убо укладайте договір вивозу відходів з перевізниками.

Також, спеціалістами Інспекції з контролю за благоустроєм у мікрорайоні Таврійському виявлено факти несанкціонованої торгівлі. З суб’єктами підприємницької діяльності проведено профілактично-роз’яснювальну роботу та попереджено про про необхідність реалізаціі своєї продукції на території ринків, після проведення санітарно-ветеринарної експертизи.

На фото працівники підрядних організацій та комунальних підприємств, що займалися благоустроєм міста 10 та 11 квітня.

Вам також може сподобатися

Робота департаменту міського господарства Херсонської міської ради у воєнний час
Кабмін спростив укладання шлюбів із військовослужбовцями за їхньої відсутності під час реєстрації шляхом подання заяви, засвідченої керівником

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X