У Херсоні тривають роботи з підготовки об’єктів теплопостачання

Новини
👁 172

Відповідно до затвердженого на 2022 рік Плану першочергового ремонту об’єктів МКП «Херсонтеплоенерго» працівниками підприємства продовжуються роботи з підготовки об’єктів теплопостачання до роботи в опалювальний період 2022-2023 років.

Станом на 18 липня 2022 року до роботи в опалювальному сезоні 2022-2023 років підготовлено та здано за актами готовності 16 котелень (44,4%), 16 теплових пунктів (44,4%), завершено роботи з підготовки до роботи 56 котлів, 218 насосів, виконано ревізію 1307 засувок, підготовлено 241 теплових камер та 28 км теплових мереж. Також відповідно до затверджених графіків прийнято за актами готовності внутрішньобудинкові системи опалення 63 житлових будинків та 1 дитячого садочка.

Продовжуються роботи з технічного обслуговування газового обладнання ГРУ, ревізія силових шаф та трансформаторів, ремонти грязевиків, теплообмінників, водопідігрівачів, запірної арматури, ремонт та ревізії котлів на котельних підприємства, повірка лічильників, приладів КВП та А.

У той же час працівниками підприємства забезпечується дотримання належного санітарного стану охоронних зон об’єктів теплопостачання, а саме здійснюється покос трави та вивезення сміття, ремонт елементів благоустрою.

Роботи з підготовки об’єктів теплопостачання тривають.

Вам також може сподобатися

У Запоріжжі налагоджують роботу транзитного хабу з допомоги херсонцям
Як випускникам Херсонського державного університету отримати документи про освіту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X