У Херсоні триває сезон осіннього прибирання та ліквідація стихійних сміттєзвалищ

Новини
👁 336

Таку сумну картину працівники КП “Парки Херсона” спостерігають чи не щодня на набережній ім. О.Федорова, що у парку Слави. У черговий раз комунальники ліквідували сміттєзвалище.

В Департаменті міського господарства Херсонської міської ради наголошують: тільки спільними зусиллями можна не допустити перетворення Херсона на величезний смітник. Не утворюйте стихійні сміттєзвалища. Подбайте про чистоту свого рідного міста, культуру викидання сміття та про повагу до оточуючих!

Ще одне сміттєзвалище ліквідували працівники ТОВ КК Таврія на прибудинковій території до житлових будинків за адресою вул. Репіна, 5, просп. Кутузова, 2.

Керуюча компанія ТОВ КК Альянс прибирає прилеглу прибудинкову територію до житлових будинків за адресою вул. Залаегерсег 8а, 23а та вул.Університетська,130.

ТОВ Альянсбуд Груп очищує вулиці Перекопську та І.Кулика від листя

Сьогодні, 3 листопада, відбувається прибирання в парках і скверах: Херсонська фортеця, парк ім. В.П. Маргелова, Шевченківському парку, Парк Слави та територія набережної О. Федорова.

У парку ім. В.П. Маргелова проводиться прибирання від сміття, листя, суччя та гілок; підмітання та обдув доріжок.

У парку Херсонська фортеця проводиться прибирання території від випадкового сміття, листя, суччя та гілок; очищення урн; підмітання і обдув доріжок та алей. У парку Слави проводиться прибирання зелених зон від випадкового сміття, листя; очищення урн; підмітання доріжок та алей, прибирання території набережної О. Федорова.

У Шевченківському парку та “Алеї Героїв України” проводиться прибирання зелених зон від випадкового сміття, сухого листя, суччя та гілок; очищення урн; підмітання і обдув доріжок та алей.

МКП “Гарантія” прибирає територію Гідропарку. Також на Алеї Героїв України укріпили конструкцію флагштоку.

Вам також може сподобатися

“ЗОЛОТА МОЛОДЬ ХЕРСОНА – 2021”: до участі у проєкті запрошуються талановиті містяни
Херсонський боксер здобув перемогу на міжнародному турнірі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X