У Херсоні триває робота зі стерилізації безпритульних собак

Новини
👁 203

З 9 серпня по 3 вересня 2021 року у Херсоні реалізовувався благодійний проєкт стерилізації безпритульних тварин.

Нагадаємо, що між МКП “Гарантія” та ТОВ “Чотири лапи Україна” було укладено договір про співпрацю, мета якого проведення спільного науково-благодійного проекту з обміну ветеринарним досвідом, а також безкоштовної стерилізації, дезінфекції, вакцинації проти сказу та ідентифікації безпритульних тварин у місті Херсоні.

Також було підписано меморандум про співробітництво між виконавчим комітетом Херсонської міської ради та ТОВ «Чотири лапи Україна».

За час реалізації проєкту, 224 безпритульним собакам провели операції з кастрації та стерилізації, тварин вакцинували від сказу та кліпсували. Що цікаво, 40 “хвостиків” люди принесли самостійно, без визову ловців.

Загалом, з початку 2021 року спеціалісти КП “Гарантія” відловили 238 собак. Тварин кліпсували, вакцинували та стерилізували, після чого повернули у місця відлову.

Також нагадуємо, що у притулку КП “Гарантія” песики чекають на люблячих господарів! До речі, з початку року більше 60 “хвостиків” отримали нові люблячі родини.

Притулок знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. Бурназяна,14А. Відвідати його можна з понеділка по п’ятницю з 8 до 13 години. Можна попередньо домовитись про візит за телефоном (0552) 264212.

Вам також може сподобатися

Керуючий справами виконкому Максим Кондратенко звітує перед херсонською громадою
Глядачів “Трамваю бажання” відвезуть до домівок маршрутні автобуси КП “ХКТС”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X