У Херсоні триває робота у напрямку відкриття сучасного ЦНАПу

Новини
👁 472

У Херсоні триває робота у напрямку відкриття сучасного Мультицентру на базі колишнього кінотеатру “Іскра”.

Так, сьогодні за сприяння заступника міського голови Олександра Лук’яненка відбулася зустріч в.о.заступника міського голови Романа Головні та директора департаменту економіки та інвестицій міськради Ірини Ніколаєвої із представниками Проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні”, які супроводжують розробку Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року.

До обговорення долучилися також радник міського голови Вегандз Мясникян, начальник управління капітального будівництва міськради Владислав Кондратов та керівник робочої групи з питань залучення інвестицій та супроводу інвестиційних проєктів Інна Трибух, які опікуються цим питанням.

Маріупольський регіональний директор Проєкту Агенства США з міжнародного розвитку Олександр Рябий представив до розгляду проєкт такого центру у Маріуполі, після чого учасники зустрічі здійснили виїзд до майбутнього Мультицентру.

“Головним результатом нашої співпраці мають бути доступні послуги для херсонців, які надаватимуться у комфортних умовах для працівників та відвідувачів. Тому сподіваємося, що спільними зусиллями проєкт буде реалізований на високому рівні”, – резюмувала очільниця робочої групи з питань залучення інвестицій та супроводу інвестиційних проєктів.

Зауважимо, що після огляду об’єкту представники USAID вивчать стан будівлі та відпрацюють спільно із міською радою схему розміщення майбутнього Мультицентру, після чого буде, власне, представлена концепція об’єкту.

Вам також може сподобатися

КП “Херсонміськсвітло” ремонтувало зовнішнє освітлення та встановлювало світильники
У Херсоні презентували підземні контейнери для сміття

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X