У Херсоні триває робота над Стратегією розвитку громади

Новини
👁 511

У рамках проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні” розробляється Стратегія розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року.

Так, 18 листопада, проведено низку заходів:

1.Нарада за участю фахівців з питань екології та захисту навколишнього середовища (представники ХДУ, ХДАЕУ, сектору у Херсонській області та м.Севастополі Державного агентства водних ресурсів України, департаменту захисту довкілля та природних ресурсів ХОДА, ДП “Херсонській морській торговельний порт”). Усвідомлюючи необхідність збалансованого розвитку громади, коли соціально- економічний розвиток відбувається без погіршення стану довкілля, присутні обговорили питання щодо розширення рекреаційної зони, антропогенного навантаження, модернізації очисних споруд тощо.

2.Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року. Члени робочої групи працювали над визначенням місії, стратегічного бачення майбутнього (візії), цілей, завдань та стратегічних напрямів розвитку громади до 2030 року. Сформовані ними пропозиції опрацьовуються департаментом економіки та інвестицій.

Вам також може сподобатися

Комісія, що опікується комунвласністю, закінчила розгляд сесійних питань
Секретар міської ради Галина Лугова провела особистий прийом громадян

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X