У Херсоні триває робота над оновленим статутом громади міста

Новини
👁 137


Секретар міської ради Галина Лугова взяла участь у робочій групі, що розробляє Статут Херсонської міської територіальної громади, під час онлайн-конференції.

До робочої групи входять експерти з питань місцевої демократії проєкту Офісу Ради Європи в Україні, представники органів місцевого самоврядування, районних у місті Херсоні рад, громадські діячі та депутати.


Як відомо, у березні, під час засідання робочої групи у міській раді експерти Офісу Ради Європи в Україні зробили аналіз чинного Статуту та оголосили свої рекомендації щодо його оновлення. Зараз триває робота над запропонованим ними проєктом нової редакції Статуту.


Статут відповідно до Конституції України і Законів України закріплює систему місцевого самоврядування, форми та порядок його здійснення територіальною громадою, функції та повноваження, статус органів та посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів міської ради, органів самоорганізації населення.

Як відомо, попередній статут громади, був прийнятий 2018 року, але потребує оновлення у зв’язку зі створенням міської територіальної громади.

Вам також може сподобатися

КП «Міське дорожнє управління» очистило прибордюрну смугу на Острівському шосе
Департамент міського господарства організував вивезення 15 тонн сміття

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X