У Херсоні триває облаштування першого молодіжного простору

Новини
👁 416

У рамках волонтерської програми «Будуємо Україну Разом» в Херсоні створюється молодіжний простір у бібліотеці-філії №3. Його облаштовують бібліотекарі спільно з інституціями громадянського суспільства, Управлінням молоді та спорту та Херсонською міською молодіжною радою.

Цими вихідними, 25 та 26 вересня, хлопц та дівчата займались заміною світильників, чистко підвісної стелі та підготовкою зовнішніх стін до малювання муралу. Роботи триватимуть до кінця жовтня і завершаться створенням яскравого муралу.

Нещодавно відбулася чергова дизайн-сесія, де міркували про візуальну складову майбутнього простору. Організатори простору пропонують обрати його назву.

Заходи відбуватимуться кожні вихідні протягом вересня та жовтня в приміщенні бібліотеки-філії №3 за адресою: м. Херсон, вул. Робоча 76а, з 10:00-17:00
з перервою на обід (смачне частування для волонтерів).

Реєструйся для участі у заході: https://forms.gle/vcFiwgAiU1EupnpS8

Слідкувати за акціями з облаштування молодіжного простору можна сторінках у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/burkherson/

Telegram: https://instagram.com/burkherson?utm_medium=copy_link

Instagram: https://t.me/burkherson

Довідка. Будуємо Україну Разом — волонтерська програма, яка через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об’єднує українську молодь у мережу активних громадян. БУР виник як волонтерська акція Львівської освітньої фундації, що мала на меті відновити будинки, знищені внаслідок війни на сході України. Проте з часом акція перетворилася на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни.

Усі фото Антона Балана

Вам також може сподобатися

КП “Херсонміськсвітло” упродовж тижня замінювало світильники та лампи
До Дня туризму херсонцям провели безкоштовні екскурсії містом

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X