У Херсоні триває другий етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Новини
👁 232

Наприкінці січня розпочався обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який триватиме до 11 лютого 2022 року включно.

Конкурс проводиться у три тури:

  • заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт;
  • постерний захист;
  • наукова конференція.

1 лютого розпочався другий етап конкурсу – постерний захист, у якому з тридцяти закладів освіти міста беруть участь 102 здобувача освіти.

Слід зазначити, що цьогоріч конкурс проводять в онлайн-форматі з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Бажаємо учасникам перемог!!!

Довідково.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

Щороку близько 100 тисяч обдарованих дітей з усієї України беруть участь у відбірних І етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. За результатами проведення І етапів у січні–лютому проводяться ІІ (регіональні) етапи на базі вищих навчальних закладів, інститутів післядипломної освіти, обласних позашкільних навчальних закладів тощо.

Вам також може сподобатися

Херсонська ТЕЦ усунула недоліки після скарги херсонців
Херсонський обласний краєзнавчий музей запрошує пенсіонерів на екскурсію

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X