У Херсоні триває боротьба зі стихійною торгівлею

Новини
👁 373

На виконання розпорядження міського голови щодо боротьби із незаконною стихійною торгівлею, 27 липня відбулося засідання спеціальної робочої групи. Участь у ньому взяли в.о. заступника міського голови Сергій Циганок, представники Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона, директори ринків, представники департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради.

За результатом засідання, начальник Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона Олена Мазур спільно за патрульними та представниками ГУНП в Херсонській області провели рейд щодо ліквідації стихійної торгівлі на розі вулиць Миру та Університетської. Тротуари та зелені зони були звільнені від стихійної торгівлі.

Подібні заходи триватимуть систематично.

Звертаємось до мешканців міста: на території міських ринків достатньо вільних місць для торгівлі. Тротуари мають бути для пішоходів, а зелені зони – для квітів.

Окрім цього, Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона з 27 по 29 липня перевірятиме стан доріг, які були відремонтовані у період з 2018 по 2020 роки.

Графік перевірок:

Вам також може сподобатися

Юні херсонські гандболістки вибороли бронзу на Чемпіонаті України
Херсон відвідав перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X