У Херсоні та округах відновлюють газопостачання

Новини
👁 76

Не дивлячись на складні умови та непростий час, АТ «Херсонгаз» цілодобово працює для ліквідації наслідків аварій в населених пунктах Херсонської області. При стабілізації ситуації, працівниками товариства швидко проводяться роботи з відновлення споживачам розподілу природного газу.

Так, з початку березня силами ремонтних бригад вже проведено ремонт внутрішьнобудинкових мереж в м. Херсоні за адресами вул. Тарле, 2, та Тарле, 4, де без газопостачання залишились мешканці 519 квартир. Також виконані ремонті роботи в м. Херсоні за адресами: вул. Тельмана, будинки 43 та 47, вул. Весела, будинки 32 та 32А, вул. Чайковського, 236.

Виконано ремонти розподільних мереж та проведено пуск газу до 75 споживачів в смт. Зеленівка по вул. Пархоменка, вул. Б.Хмельницького, вул. Вірьовчина Балка, вул. Шевченка.

Силами 4 ремонтних бригад ведеться робота з ремонтів пошкоджених мереж в смт. Антонівка м. Херсону. Наразі вже проведено обстеження розподільних мереж на 21 вулиці з 25 та більше 460 газопроводів-вводів до споживачів.

просимо мешканців будинків надавати доступ працівникам АТ «Херсонгаз» до газових мереж з метою оперативного та безпечного відновлення розподілу природного газу. При цьому працівники обов’язково мають при собі посвідчення працівника АТ «Херсонгаз».

Вам також може сподобатися

Подавати декларації треба буде протягом трьох місяців після закінчення воєнного стану
Зранку в Херсоні працюють комунальники

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X