У Херсоні створили робочу групу з питань розробки проєкту Схеми розташування елементів благоустрою

Новини
👁 22

Ми вже сьогодні готуємося до відновлення нашого міста, тому начальником Херсонської міської військової адміністрації видано розпорядження «Про створення робочої групи з питань розробки проєкту Схеми розташування (розміщення) елементів благоустрою на території Херсонської міської територіальної громади».

Основним завданням робочої групи є визначення місць розташування та розробка єдиного зразка виду рекламних засобів, розробка єдиного зразка розміщення на фасаді будинків рекламних засобів, надання пропозицій виконавчому комітету міської ради, начальнику Херсонської міської військової адміністрації щодо їхнього розгляду та затвердження.

Однією з причин перенасиченості рекламними засобами Херсона є нерівномірне їхнє розміщення, скупчення переважно в центральній частині міста, на головних вулицях і площах, де масово зосереджений торговельний  бізнес тощо. Це і призводить до перевантаження центральної історичної частини міста, створює інформаційний «шум», закриваючи будівлі, перенасичує перехрестя, чим порушуються Правила дорожнього руху та створюється візуальний хаос.

Велика частина рекламних засобів перебуває в експлуатації протягом кількох десятиліть, маючи застарілий дизайн та ненадійну конструкцію, що не відповідає сучасним естетичним, технічним, ергонометричним стандартам.

Хаотичне розміщення рекламних засобів обумовлене насамперед відсутністю Схеми розміщення рекламних конструкцій у м. Херсоні, науково-методичних рекомендацій щодо їх оптимального розташування та відсутністю візуального коду міста, загальних критеріїв естетичності конструкцій.

Переосмислення рекламної галузі у міському середовищі є важливим аспектом розвитку Херсона та його відновлення. Тому, застосовуючи комплексний підхід до впровадження заходів реорганізації рекламних конструкцій та формування  дизайн-коду міста, прийняття Схеми розміщення рекламних конструкцій, оновлення Правил розміщення реклами на території Херсонської міської територіальної громади тощо сприятиме покращенню іміджу міста, безпеці автомобільного руху, освітленню та взаємній інтеграції жителів і представників бізнесу.

Вам також може сподобатися

Кір! Швидкий та небезпечний! Як захиститися?
Одна із міських лікарень Херсонської громади отримала чергову допомогу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X