У Херсоні створили комунальну установу «Інститут розвитку громади»

Новини
👁 456


Повне найменування: комунальна установа «Інститут розвитку Херсонської міської територіальної громади» Херсонської міської ради.
Новостворений Інститут є неприбутковою установою, що підпорядкована департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради.
Керівник Інституту розвитку громади призначається на посаду та звільняється з посади міським головою.
Завданнями Інституту розвитку громади є:
1. Сприяння створенню соціально-економічних, організаційно-правових умов для ефективного відтворення, розвитку і використання науково-технічного потенціалу Херсонської міської територіальної громади (далі – Громада), забезпечення впровадження сучасних екологічно чистих, безпечних, енерго- та ресурсозберігаючих технологій, виробництва і реалізації нових видів конкурентоздатної продукції, розвитку економіки територіальної громади.
2. Надання організаційної підтримки і координація зусиль, спрямованих на затвердження і реалізацію Стратегії розвитку Громади.
3. Проведення досліджень, у тому числі маркетингових, соціологічних, для визначення громадської думки, перспектив розвитку територіальної громади у цілому та окремих галузей.
4. Представлення Громади на симпозіумах, конференціях, виставках, семінарах в Україні та за кордоном.
5. Розробка та впровадження методичних рекомендацій щодо розвитку Херсонської міської ради, її виконавчих органів, установ, підприємств та організацій, засновником яких є Херсонська міська рада.
6. Сприяння створенню сучасної інфраструктури на території Громади, організація відбору проєктів для впровадження їх на підприємствах, в установах та організаціях, засновником яких є Херсонська міська рада, здійснення фінансової підтримки цих проєктів.
7. Залучення зовнішніх досвіду/знань і коштів для фінансування заходів Інституту розвитку громади та інших інвестиційних проєктів.
8. Розробка та здійснення комплексу заходів передінвестиційного характеру.
9. Налагодження партнерства з міжнародними організаціями з метою залучення зовнішніх досвіду/знань і коштів для реалізації та фінансування заходів Інституту розвитку громади та інших інвестиційних проєктів.


10. Участь у розробленні та здійсненні комплексу заходів організаційного, фінансового, економічного і правового характеру з метою забезпечення розвитку підприємництва, підтримки малого та середнього бізнесу в інноваційній діяльності.
Фінансуватись діяльність комунальної установи може :
– з бюджету міської громади;
– коштами, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань;
– коштами, які надходять як компенсація вартості отриманих державних послуг, у тому числі доходами, пов’язаними з основною статутною діяльністю;
– дотаціями або субсидіями, отриманими з державних цільових фондів (або міжнародна благодійність), у тому числі гуманітарна допомога, що надається таким неприбутковим організаціям.
– з інших джерел, що не заборонені законодавством України.

Вам також може сподобатися

В.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко звітує про роботу, виконану за тиждень
КП “Херсонміськсвітло” організує чергування аварійних бригад під час вихідних

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X