У Херсоні створять маніфест проти домашнього насильства

Новини
👁 256

Насильство щодо жінок та дівчат – одне з найпоширеніших порушень прав людини у світі. Кожна п’ята жінка в Україні протягом життя зазнала фізичного та/або сексуального насильства. Також, за дослідженнями та опитуваннями UNFPA Україна, кожен четвертий українець допускає, що фізичне насильство можна виправдати, а половина населення не розуміє, що таке економічне та психологічне насильство. Велика роль у вирішенні проблеми домашнього насильства належить просвітницько-інформаційній роботі.

25 листопада 2021 року на майданчику Громадського простору, вул. Суворова, 29 (біля будівлі Корабельної районної у місті Херсоні ради) з 12.00 до 17.00 відбудеться соціальний захід «Створення унікального маніфесту проти домашнього насильства».

Що відбуватиметься

Під час соціального заходу на встановленому спеціальному банері буде запропоновано містянам написати свої меседжі проти домашнього насильства, побажання постраждалим і заклики щодо викорінення проблеми домашнього насильства. Перші 35 учасників буде нагороджено символічними подарунками від Фонду ООН в галузі народонаселення (UNFPA) в Україні.

Також, UNFPA буде визначено найкращі три меседжи, автори яких отримають пакунок із брендованою продукцією кампанії.

Під час соціального заходу буде представлено громадські організації, що надають соціальні послуги у сфері протидії домашньому насильству та провадять іншу адвокаційну діяльність в місті Херсоні. Під час акції містяни отримають інформацію про їхню діяльність, напрямки роботи, необхідні контакти.

Хто проводить

Фонд ООН в галузі народонаселення (UNFPA) в Україні

Управління соціальної політики Херсонської міської ради

Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Хто підтримує соціальний захід.

ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» ГО «Нова Генерація» ГО «Інша» ГО «Позитивні Жінки» ГО «Успішна жінка» БО «Фонд громади міста Херсон «Захист»   Херсонське відділення Міжнародної Антинаркотичної АсоціаціїУправління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції НПУ України   Херсонське районне управління поліції ГУНП в Херсонській області   Засоби масової інформації   Мешканці міста  

Чекаємо на Вас

25 листопада 2021 року з 12.00 до 17.00

 на майданчику Громадського простору, вул. Суворова, 29

(біля будівлі Корабельної районної у місті Херсоні ради)

Довідкова інформація

«16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» –  кампанія, яка проводиться щороку в усіх країнах. Вона починається 25 листопада, з Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня, Дня прав людини. Її розпочали активісти першого Інституту глобального лідерства жінок у 1991 році, а Центр глобального лідерства жінок щорічно координує її. Кампанія консолідує людей та організації в усьому світі та закликає до запобігання та викорінення насильства щодо жінок та дівчат.

Вам також може сподобатися

Всесвітня кампанія «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»: які заходи відбудуться у Херсоні
Фінансова комісія розглянула пропозиції щодо видатків бюджету на 2022 рік

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X