У Херсоні стартував традиційний чемпіонат України з шашок серед молоді та юнаків

Новини
👁 297

Сьогодні, 15 лютого, у Херсонській дитячо-юнацькій спортивній школі з шахів та шашок стартував чемпіонат України з шашок серед молоді та юнаків, який триватиме до 22 лютого цього року.

Наразі у чемпіонаті беруть участь 70 спортсменів з 12 областей України: Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської, Харківської, Вінницької, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Київської.

Вітали учасників турніру секретар міської ради Галина Лугова, заступник начальника управління молоді та спорту Микола Молодченко, віце-президент Національної федерації шашок України Костянтин Балтажи.

Від імені Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва, депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради, Галина Лугова побажала учасникам успіху у змаганнях, додавши, що саме з маленьких перемог формується шлях до великих звершень.

«На щастя, гра в шашки та шахи залишається однією з найпопулярніших видів спорту серед інтелектуальної молоді. Досягайте найвищих вершин, адже обраний вами вид спорту розвиває кмітливість, стратегічне мислення, яке навчить кожного з вас приймати в житті виважені рішення. Нехай переможе найсильніший!», – звернулася до учасників секретар міської ради.

Змагання проходять у 3 вікових групах: юнаки та дівчата до 26 років (молодь), юнаки та дівчата до 16 років (кадети), юнаки та дівчата до 10 років (надії) та у 3 видах змагань: класична гра (15-20.02, контроль часу 40 хв+10 сек); швидка гра (21.02, контроль часу 8 хв+4 сек); блискавична гра (22.02, контроль часу 3 хв+ 2 сек).

Рівень допуску до змагань для молоді – не нижче І спортивного розряду, юнаків – не нижче ІІ спортивного розряду, юні надії – не нижче ІІІ спортивного розряду.

Вам також може сподобатися

Інформація про рішення конкурсної комісії по проведенню конкурсу на зайняття посади директора КНП “Херсонька міська стоматологічна поліклініка”
Ігор Колихаєв увійшов до фіналу «Людини року»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X