У Херсоні скасовано рішення щодо заборони користування ліфтами у багатоповерхівках

Новини
👁 336

На сьогодні робота ліфтів – питання, яке стоїть надзвичайно гостро. За умов постійних обстрілів та аварійних вимкнень електроенергії користуватися ліфтом небезпечно! Заблокованими можуть бути родини з дітьми чи літні люди. 

Однак ситуації бувають різні, а тому потребують індивідуального підходу.

Враховуючи це, було вирішено скасувати попереднє рішення щодо заборони користування ліфтами у багатоповерхівках. Відповідний наказ підписав вчора начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

Але виникають певні проблемні питання щодо компаній, які здійснюють комплексне технічне обслуговування ліфтів та картоприймачів. Херсонська міська військова адміністрація неодноразово зверталася до найбільшої компанії, яка надавала такі послуги містянам у мирний час. Але на даний час компанія не підтвердила свою готовність працювати в місті.

За наявною інформацією, невеликі підприємства, які здійснювали обслуговування ліфтового обладнання, наразі готові приступити до надання послуг. Мова про ТОВ фірма «СІМ» та ТОВ «ХХІ сторіччя – Херсонсервіс».

Для забезпечення в подальшому безперебійної роботи ліфтового обладнання, прийнято рішення організувати цю роботу силами комунального підприємства. Наразі триває процес отримання ліцензії КП «Херсонміськсвітло» щодо технічного обслуговування та ремонту ліфтів у місті. Проте нестача фахівців даного профілю в громаді суттєво затримує вказаний процес. А навчання нових спеціалістів за цим напрямком та отримання ними офіційного відповідного дозволу потребує багато часу.

Але поки питання вирішується, кожен голова ОСББ на власний розсуд може обрати будь-яку фірму, яка має відповідну ліцензію для обслуговування ліфтів, та заключити відповідний договір.

Будь ласка, врахуйте усі ризики та дотримуйтеся правил користування ліфтом під час тривоги.

Вам також може сподобатися

Встановлено ще три укриття у Херсонській громаді
Херсонці здобули перемогу на змаганнях з легкої атлетики Спеціальної Олімпіади України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X