У Херсоні розпочався благодійний проєкт стерилізації безпритульних тварин

Новини
👁 1K

Про це повідомив директор КП “Гарантія” Ігор Семенчев.

– Маємо добру новину. До нашого міста завітали гості з міста Києва – ТОВ “Чотири лапи Україна”, які будуть працювати в нашому місті протягом місяця щодо відлову безпритульних собак та безкоштовно їх стерилізувати, вакцинувати від сказу та кліпсувати.- зазначив він.

Нагадаємо, що між МКП “Гарантія” та ТОВ “Чотири лапи Україна” було укладено договір про співпрацю, мета якого проведення спільного науково-благодійного проекту з обміну ветеринарним досвідом, а також безкоштовної стерилізації, дезінфекції, вакцинації проти сказу та ідентифікації безпритульних тварин у місті Херсоні.

Також було підписано меморандум про співробітництво між виконавчим комітетом Херсонської міської ради та ТОВ «Чотири лапи Україна».

Kовці комунального підприємства «Гарантія» разом з представниками “Чотири лапи Україна” здійснюватимуть відлов безпритульних собак по місту,.

Також всі бажаючі безкоштовно зможуть вакцинувати та стерилізувати безпритульну тварину (лише собаку). Фахівці працюватимуть з 9 до 18, з понеділка по п’ятницю.

За довідками звертатись за телефоном 0679212289.

ТОВ “Чотири лапи Україна” є представником міжнародної організації з захисту тварин FOUR PAWS International (ЧОТИРИ ЛАПИ) в Україні. Вони вже співпрацюють з місцевою владою у таких містах України як Львів, Чернівці, Умань, Ізмаїл, Жашків та багато інших.

Вам також може сподобатися

11 серпня відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Відсоток готовності житлових будинків до опалювального сезону занизький. Питання винесли на профільну комісію

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X