У Херсоні розпочали роботу чергові дитячі садочки

Новини
👁 364

На сьогодні у Херсоні визначено 8 чергових закладів дошкільної освіти. Такі садочки розташовані у кожному мікрорайоні міста.

Представники управління освіти міської ради разом із журналістами відвідали один із таких садочків та поспілкувалися із батьками та дирекцією закладу.

Начальник відділу дошкільної освіти міської ради Тетяна Чурілова зауважує, що потреба у відвідуванні садочків дітьми у липні вивчається ще з початку року. На підставі моніторингу кількості бажаючих відвідувати заклади дошкільної освіти саме в липні і формується мережа чергових садочків.

“У кожному мікрорайоні ми маємо по 2 чергових садочки, куди ходять близько 200 дітей. Загалом же близько 1,5 тисячі херсонських батьків виявили бажання користуватися послугами чергових дитячих садків”, – підкреслює Тетяна Чурілова.

За її словами, кожного року садочки змінюються – в управлінні освіти діє графік чергування садочків.

Чергові дитячі садки визначають за кількома критеріями. Так, заклад, має бути забезпечений усіма необхідними умовами, у ньому не мають бути заплановані ремонтні роботи, а батькам зручно добиратися до нього.

Директор садочку №79 Олександра Овчаренко, куди сьогодні завітали журналісти, зазначає, що наразі у їхньому закладі, який визначено черговим, перебуває 123 дитини.

“Ми комплектуємо групи згідно віку. Усього їх діє 6 на сьогоднішній день. Ми прагнемо, аби діткам було комфортно, тому максимально зберігаємо звичний для них режим – години харчування, години сну, багато уваги приділяємо різноманітним активностям на свіжому повітрі”, – говорить пані Олександра.

Херсонка Тетяна, дитина якої відвідує садок №79, каже що подібні чергові заклади – дуже зручно.

“Ми проживаємо у цьому районі, я поруч працюю, тому для нас це – ідеальний варіант”, – підкреслює Тетяна.

Ще одна мешканка міста, яка також користується послугами чергового садочку, зазначає, що такі заклади влітку – гарна нагода дитині соціалізуватися, потрапити в нову обстановку.

“Гадаю, наявність чергових садочків – прекрасна практика”, – говорить вона.

Довідка. На сьогодні 12 137 дітей у Херсоні відвідують заклади дошкільної освіти, послугами чергових садочків користуються 1438 дітей. Закладів дошкільної освіти у Херсоні – 76.

Окрім цього, із 2021 року у складі груп чергових садочків функціонує і група для дітей, які потребують особливих інклюзивних послуг (на базі закладу №7).

Вам також може сподобатися

Сьогодні відбулася «архітектурна» комісія
Тимчасово не працює світлофор на вулиці Полковника Кедровського

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X