У Херсоні рекламні конструкції будуть освітлені

Новини
👁 303

Сьогодні відбулася нарада керівництва КП «Херсонміськсвітло» з операторами рекламного ринку під головуванням начальника управління маркетингу міста і туризму Херсонської міської ради Наталії Литвиненко.

На ній йшлося про виконання завдання міського голови Ігор Колихаєва щодо підключення до освітлення рекламних конструкцій.

Присутні обговорювали технічну, фінансову, економічну та юридичну складову цього процесу.

Зокрема, оператори та працівники комунального підприємства обмінялися думками щодо деталей якнайшвидшого підведення освітлення до рекламних конструкцій, встановлення лічильників на вже підключені об’єкти, а також щодо термінів розробки проєктної документації та складання типових договорів.

«Важливо, щоб різноманітні рекламні конструкції, що розташовані у місті, були естетично привабливими, безпечними й освітленими, а вся господарська діяльність у цьому напрямку – відбувалася в законному полі», – зауважила начальник управління маркетингу міста і туризму Наталія Литвиненко під час наради.

А директор КП «Херсонміськсвітло» Андрій Баглюк зауважив, що вся необхідна документація щодо підключення до освітлення рекламних конструкцій, вже розробляється.

Вам також може сподобатися

У місті продовжують роботу з демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд
Увага! Завтра буде змінено рух тролейбусів, що курсують за маршрутами № 3, 4, 9, 11

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X