У Херсоні “Приватбанк” презентував свою пропозицію щодо електронного квитка

Новини
👁 306

У Херсоні триває робота над впровадженням електронних квитків у громадському транспорті. Представники міської влади вже ознайомились з презентацією від кількох компаній.

12 жовтня власне транспортне рішення презентували представники “Приватбанку”.

Керівник проєкту з інтеграції POS-термінальних рішень Вадим Криворучко розповів про переваги різних базових транспортних продуктів та запропонував присутнім комплексне рішення з упровадження електронного квитка у громадському транспорті, що охоплює встановлення валідаторів і спеціальних терміналів для контролерів.

Система передбачає оплату проїзду за допомогою платіжних карток різних банківських установ. Також у пасажира буде можливість придбати квиток зі згенерованим QR-кодом для 10 поїздок. Подібний квиток буде підходити для всього транспорту, де діятиме подібна програма, навіть в інших містах України. До речі, подібні е-квитки від “Приватбанку” працюють в Ужгороді та в усьому комунальному транспорті Запоріжжя.

– Проєкт, який ми пропонуємо, на 100% інвестиційний, тобто місту не треба буде витрачати кошти. Ми власними силами будемо закуповувати та обслуговувати усе обладнання. – зазначив Вадим Криворучко.

За користування подібною програмою, інвестор хоче отримувати 10% з кожного придбаного квитка, і за кожний встановлений валідатор місту треба буде щомісяця перераховувати по 500 гривень.


Відбір компаній для впровадження автоматизованої системи оплати проїзду (АСОП) у місті буде відбуватися на конкурсній основі. Оберуть підприємство, що запропонує оптимальне рішення для Херсона.

Вам також може сподобатися

Завтра відбудеться пресконференція Романа Головні стосовно ситуації із COVID-19
Як Херсон відзначатиме День захисників та захисниць України та День Українського козацтва : план заходів (оновлено)

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X