У Херсоні провели інформаційну акцію “Попередимо небезпеку”

Новини
👁 194

У центрі Херсона фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та поліцейські провели інформаційну акцію з протидії домашньому насильству «Попередимо небезпеку».

30 квітня спеціалісти Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели соціальний захід спільно з представниками сектору протидії домашньому насильству ГУНП в Херсонській області на центральній вулиці міста, щоб охопити якомога більше жителів. Фахівці інформували людей, що робити та куди звертатися у випадках домашнього насильства. Дорослим роздавали буклети з усією необхідною інформацією про алгоритм дій та телефонами довіри. А дітям організатори вуличної акції дарували кольорові кульки та пропонували разом намалювати на асфальті щасливу родину.

Також фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з мешканцями та гостями міста проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо існування проблеми домашнього насильства у нашій громаді, та інформували стосовно діяльності притулку для постраждалих від дмашнього насильства, який функціонує на базі Центру, та до якого, у разі потреби, можуть звернутися за професійною допомогою й підтримки.

Довідка. Херсоні з вересня 2019 року працює спеціальний підрозділ поліції, який реагує на випадки домашнього насильства – це сектор протидії домашньому насильству ГУНП. Саме його працівники спеціально підготовлені до реагування на такі факти, надання допомоги постраждалим та впливу на кривдників. Вони виїжджають та реагують на усі заяви щодо домашнього насильства та активно співпрацюють з Кризовим центром для постраждалих від домашнього насильства.

Вам також може сподобатися

Де минулого тижня у місті велись роботи з благоустрою
Христос Воскрес!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X