У Херсоні пройшла перша частина бізнес-форуму «Україна-Туреччина: партнерство без кордонів»

Новини
👁 381

У Херсоні пройшла перша частина бізнес-форуму «Україна-Туреччина: партнерство без кордонів» щодо розвитку турецького бізнесу та інвестування в економіку Херсона.

Ми намагаємося налагодити тісну співпрацю у сфері переробки сільськогосподарської продукції, що зростає на полях Херсонщини і експортується в іноземні країни. На сьогодні ми навчилися вирощувати продукцію, тепер потрібно навчитися переробляти. Для цього Херсонська міська рада докладає максимальних зусиль, залучаючи іноземних інвесторів. Наразі ведемо перемовини з турецькими інвесторами з метою створення підприємств з переробки сільськогосподарського продукції на території усієї Херсонщини, і зокрема у Херсонській міській територіальній громаді”, – зазначив в.о заступника міського голови Роман Головня.

У свою чергу, турецький інвестор Ніхат Озтюрк повідомив, що частка української сільськогосподарської сировини Туреччині становить левову долю: «Ми бачимо Україну як виробника продукції, а Туреччину як споживача, але на таких умовах, щоб обом країнам було вигідно. Наша ціль – об’єднати українського виробника з турецьким споживачем на умовах надійної торгівлі, побудувавши містки співпраці.

Слід зазначити, що Ніхат Озтюрк є одним із турецьких інвесторів, який у 2005 році створив у Херсоні дочірню компанію «GLOBAL GIDA», що веде свій бізнес у Туреччині. Ніхат Озтюрк та його брат Суат Озтюрк реалізували проєкт на 10 млн доларів, побудувавши завод з виробництва кормів ТОВ «Агропродукт-Херсон», продуктивністю 60 тонн/годину.

Нагадуємо, що далі у програмі бізнес-форуму – відвідування зазначеного підприємства, тур  дельтою Дніпра та вечірній нетворкінг.

Вам також може сподобатися

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку надає перелік вулиць, на яких наноситиметься дорожня розмітка
16 вересня 2021 року о 15.00 відбудеться обстеження виконаних робіт

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X