У Херсоні продовжують ремонтувати дахи житлових багатоповерхівок після ворожих атак

Новини
👁 34

У місті продовжують ремонтувати дахи житлових багатоповерхівок після ворожих атак.

Населення Херсонської міської територіальної громади постійно потерпає від обстрілів з боку військових рф. Ворог не припиняє руйнувати місто, забираючи життя та здоров’я його жителів.

Щодня фіксуємо пошкодження інфраструктури, житлових будинків. Але комунальники продовжують ремонтувати понівечені будівлі у рідному місті: латають покрівлі, закривають вікна, розбирають завали.

Для усунення наслідків обстрілів задіяли всі комунальні служби міста. Комунальники також прибирають території, відновлюють тепло- та водопостачання. Для того, щоб відновити послуги споживачам, доводиться працювати майже цілодобово і під постійними обстрілами. 

Ще у жовтні затверджено Програму попередження та запобігання аваріям, катастрофам на об’єктах житлового фонду, соціальної інфраструктури тощо.

В рамках виконання цієї Програми постійно ведуться роботи та згідно з наданими заявками ремонтуються дахи багатоповерхівок. На сьогодні закрито понад 2 500 м² дахів у будинках. 

Наприклад, з 19 по 23 січня поточного року були проведені роботи із закриття покрівлі однієї з багатоповерхівок у мікрорайоні Корабел (на фото), яка була пошкоджена внаслідок чергового ворожого обстрілу. Роботи в цьому напрямку тривають!

Якщо ваш будинок постраждав через російську агресію, можна подати заявку за номерами “гарячих ліній”:

– Центральна (Суворовська) районна у місті Херсоні рада – 066 447 92 36; 

– Дніпровська районна у місті Херсоні рада – 099 253 54 91;

– Корабельна районна у місті Херсоні рада – 050 533 72 91.

Бережіть себе! Працюємо для людей!

Вам також може сподобатися

У Херсоні запроваджують щорічний музичний онлайн-конкурс “Магія Смичка”
Де у Херсоні прибирали 24 січня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X