У Херсоні продовжують інспектувати громадський транспорт: днями відпрацьовували маршрути №№ 7, 30 та 33

НовиниСоціальна сфера
👁 159

Фахівці управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку департаменту міського господарства міської ради спільно з КУ «Диспетчерська служба автоматизованого контролю за роботою транспорту» ХМР та Управлінням патрульної поліції в Херсонській області ДПП НПУ провели перевірку роботи міських автобусних маршрутів загального користування, які обслуговує приватне підприємство «Союзавто» (№33-к «смт Зеленівка (Рожнівка) – пл. ім. П. Дубинди» та №7 «сел. Текстильників (вул. Дмитра Марковича) – вул. Чайковського).

Перевірка відбувалася 22.07.2021 з 05:00 до 07:30 за місцезнаходженням матеріально-технічної бази автоперевізника по Бериславському шосе, 46.

Під час перевірки особливу увагу приділили контролю за випуском транспортних засобів на лінію, станом транспортних засобів  та іншим вимогам, встановленим законодавством до пасажирських перевезень, зокрема перевірці підлягала наявність візуальної інформації для пасажирів у салоні та на автобусах, санітарний та естетичний вигляд автобусів, технічний стан та процес його перевірки механіками підприємства, технічна справність та наявність GPS трекерів.

Під час перевірки на маршрути вийшли 9 одиниць транспортних засобів. Виявлені суттєві недоліки в роботі персоналу підприємства-перевізника, один транспортний засіб перевіряючі  на лінію не випустили у зв’язку з незадовільним технічним та санітарним станом.

За результатами прийняли рішення здійснити повторно позапланову перевірку та встановити, чи були усунуті виявлені порушення автомобільним перевізником.

Також «транспортники» перевіряли маршрут №30.

21.07.2021 з 14:30 до 16:30 у смт Антонівка провели виїзну перевірку роботу міського автобусного маршруту загального користування №30 «смт Антонівка (вул. Антонівська) – мкр. ІІ Таврійський (вул. Володимира Великого)» (перевізник – ПФ «МИС»), про що складений відповідний акт.

Суттєвих зауважень не виявили, проте дали рекомендації оновити візуальну інформацію для пасажирів у салонах автобусів, в одному транспортному засобі покращити санітарний стан.

Перевірка відбувалася відповідно до наказу від 15.07.2021 №2 «Про затвердження графіку перевірок роботи автоперевізників».

Вам також може сподобатися

В.о. заступника міського голови Сергій Циганок звітує про виконану за тиждень роботу
На облаштування меморіального комплексу загиблим на Сході воїнам передбачили кошти

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X