У Херсоні продовжується робота у напрямку розробки Плану сталої міської мобільності

Новини
👁 28

У Херсоні продовжується робота у напряку розробки Плану сталої міської мобільності (ПСММ). Так, 16 січня у міськраді представники компанії Egis презентували Стратегію сталої мобільності, яка стосується розвитку велосипедної та пішохідної інфраструктури у Херсоні.

Нагадаємо, розроблення ПСММ триває у Херсоні з 2020 року спільно з французькою компанією Egis за рахунок грантових коштів Європейського банку реконструкції та розвитку.

План сталої міської мобільності – це стратегічний план, створений для задоволення потреб у пересуванні людей та бізнесу у містах і навколо них, задля досягнення вищого рівня життя. Важливим у є залучення громадськості до процесу розробки, аби врахувати потреби усіх категорій мешканців. Чимало міст ЄС уже розробили та впроваджують ПСММ, а до 2030 року таких міст має стати ще більш, згідно зі Стратегією сталої мобільності ЄС.

В Україні Плани сталої міської мобільності, хоч і не є обов’язковими документами, однак уже розроблені та затверджені у Львові, Житомирі, Полтаві, Миколаєві, а ще кілька міст розробляють такі плани зараз – серед них і Херсон, Суми, Тернопіль та Харків.

Так, представляючи Стратегію сталої мобільності, експерт проєкту Ігор Могила зауважив, що в її основі – результати опитування мешканців Херсона.

“Ми, зокрема, виявили, що, не дивлячись на те, що у Херсоні є затверджена велосипедна концепія, люди іноді їздять там, де немає маршрутів, і навпаки. Це видається нам досить важливим”, – підкреслив експерт проєкту Ігор Могила.

За його словами, такі речі мають бути і будуть враховані при розроблені ПСММ.

В.о.заступника міського голови В’ячеслав Білковський, зі свого боку, зазначив: “Ми отримали багато інформації щодо розвитку велосипедної та пішохідної інфраструктури в розрізі зв’язності всього міста та питання зручності. Ми також маємо багато напрацювань, які намагаємося поступово втілювати у життя. І однозначно – дослідження Egis – свого роду компас, який вказує нам правильний напрямок”.

Вам також може сподобатися

Двісті дітей з багатодітних родин Комишанського старостинського округу отримали подарунки
У Херсоні відбудеться «Зимова школа лідерів»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X