У Херсоні презентували засіб для боротьби з амброзією

Депутатська комісіяНовини
👁 394


Сьогодні під час засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою відбулася презентація засобу для боротьби з амброзією Unimag від київського підприємства ТОВ «Зігрівай».


Представник компанії-виробника розповів, що до складу засобу входить безпечна сировина українського походження на основі магнієвої солі. Це – єдиний препарат для боротьби з амброзією в Україні, що прийшов державне випробування і вже подано заявку у Мінприроди України. Орієнтовно реєстрація препарату планується у травні. Підприємство також надає послуги з ліквідації амброзії хімічним методом.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Пепель, що був присутній на засіданні, зауважив, що попередньо зустрічався із представниками компанії і запросив їх на засідання профільної комісії.


Депутати мали можливість поставити всі запитання, які їх хвилювали, щодо застосування препарату, його ефективності та безпечності.


«Остаточне рішення у місті щодо можливої співпраці буде прийнято після ознайомлення з усім пакетом документів та після внесення препарату до реєстру,» – наголосив Володимир Пепель.

Вам також може сподобатися

Важливий крок до початку реалізації проєкту «Житлові приміщення для ВПО»!
Станом на 29 квітня ще 124 херсонця захворіли на коронавірус

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X