У Херсоні презентували проєкти “електронного квитка” в громадському транспорті

Новини
👁 800

10 вересня міському голові Ігорю Колихаєву, його заступникам, секретарю Херсонської міської ради Галині Луговій та депутатському корпусу презентували два проєкти впровадження “Е-квитка” у громадському транспорті нашого міста.

Київська компанія ТОВ “КС-МЕХАТРОНІКС” розробляє і постачає споживачам комплексні автоматизовані системи оплати проїзду (АСОП). Вони можуть встановлюватись на стаціонарних транспортних зупинках (станціях) чи на рухомих одиницях. Кожна система може працювати з різними засобами оплати та обладнанням інфраструктури продажу. За словами генерального директора компанії Анатолія Долинного, саме їх послугами скористались “Київпастранс” і “Київський метрополітен”.

Впровадженням електронного квитка у транспорті Хмельницького займалась одеська компанія “ГЕРЦ”. Її генеральний директор компанії Анатолій Петкогло пропонує і Херсону скористатись послугами компанії.

Підприємство працює на ринку інформаційних технологій з 2000 року. Воно надає інформаційно-обчислювальні послуги, розробляє і супроводжує програмні комплекси для банківських і фінансових установ, а також постачальників комунальних та інших видів послуг будь-якої форми власності.

– Херсон активно працює над впровадженням електронного квитка в громадському транспорті. Тому ми зараз вивчаємо досвід інших, знайомимось з пропозиціями різних компаній. Ми маємо ретельно все прорахувати, аби у виграші були і жителі Херсонської міської громади, і наші комунальні підприємства, і інвестори. – зазначив міський голова Ігор Колихаєв.

Вам також може сподобатися

Херсон налагоджує україно-турецькі відносини: Відбувся бізнес-форум «Україна-Туреччина: партнерство без кордонів»
Новий вид соціальної допомоги багатодітним сім’ям опрацьовують у Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X