У Херсоні презентували естонсько-український Проєкт UArt’n’Business

Новини
👁 126

У Херсоні презентували естонсько-український Проєкт UArt’n’Business «Підвищення обізнаності та розвиток навичок українських малих та середніх підприємств та підприємців креативних галузей у сфері інтернет-маркетингу та онлайн-продажів».

Проєкт реалізується Тартуським центром креативних індустрій (Тарту, Естонія) в партнерстві з Херсонською торгово-промисловою палатою.

Презентація, участь у якій взяли представники департаменту економіки та інвестицій та управління культури міськради, відбулася на території Арт-простору Freedom.

Проєкт має на меті допомогти українським підприємствам креативних галузей, творчим людям – митцям, майстрам, дизайнерам, стартап-підприємцям – побудувати в онлайні міцну бізнес-основу для творчих задумів: розвинути навички самопрезентації та маркетингу в соцмережах, опанувати міжнародні інструменти онлайн-продажів, встановити контакти з естонськими колегами та налагодити з ними творче й ділове партнерство. Проєкт зокрема спрямований на розвиток бізнес-компетенцій у цифровому середовищі та підтримку підприємців-початківців, молодіжного та жіночого підприємництва.

Провідним партнером UArt’n’Business є Тартуський центр креативних індустрій (Tartu Loomemajanduskeskus) – навчально-інформаційний центр у Південній Естонії, який організовує для підприємців креативних галузей тематичні тренінги й навчання, консультує їх з юридичних та економічних питань, допомагає бізнесменам-початківцям «встати на ноги» та поєднати творче самовираження з фінансовою грамотністю та успіхом.

За словами керівниці Проєкту Ксенії Карпенкової, в основу проєкту лягла ідея поєднати творчіть і бізнес.

“Сподіваємося, що Проєкт допоже херсонським підприємствам вийти на новий рівень розвитку, повернути майстерність у практику та укріпить зв’язки між Естонією та Україною”, – зазначила вона.


Вам також може сподобатися

Більше 60 тис грн заборгували херсонці “Водоканалу”. Підприємство відключає боржників від водопостачання
Завтра у бібліотеці ім. Лесі Українки відбудеться концертна програма

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X