У Херсоні презентували автоматизовану систему оплати проїзду від компанії EASY PAY

Новини
👁 1K

Сьогодні київська компанія EASY PAY презентувала автоматизовану систему оплати проїзду E-PASS у Херсоні.
Захід відбувся за участю в.о. заступника міського голови Юрія Стельмашенка, представників виконавчих органів, комунальних підприємств, депутатів міської ради. За дорученнням міського голови Ігоря Колихаєва зустріч проводив радник міського голови, депутат міської ради Олександр Ложичев.


Директор компанії EASY PAY Павло Ярошенко розповів про переваги різних базових транспортних продуктів та запропонував присутнім комплексне рішення з упровадження електронного квитка у громадському транспорті, що охоплює транспортні рахунки, встановлення валідаторів, рішення для смартфонів та власну мережу платіжних терміналів тощо. Компанія EASY PAY вже впровадила подібні проєкти у Києві, Львові, Одесі, Чернівцях.


– За дорученням міського голови Ігоря Колихаєва ми запросили нову компанію для презентації автоматизованої системи оплати проїзду. Представники компанії нам надали детальну інформацію про те, як працює ця система, як вона впроваджувалася в інших містах України, а також розповіли про перспективи реалізації цього проєкту в Херсоні, – зауважує начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун.


Окрім того, вона підкреслила,  що відбір компаній для впровадження системи АСОП у місті буде відбуватися на конкурсній основі. Оберуть підприємство, що запропонує оптимальне рішення для Херсона.

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі ліквідували сміттєзвалища
Сьогодні фахівці КП «Херсонміськсвітло» відновлювали зовнішнє освітлення у селищі Молодіжне

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X