У Херсоні презентовано результати досліджень стосовно ідентичності громади

Новини
👁 59

Робота над розробкою Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року підійшла до фінального етапу – днями відбулася зустріч представників департаменту економіки та інвестицій міськради із фахівцями ГО «Український центр соціального проєктування».

Останні презентували результати двох досліджень, які проводилися в рамках Проєкту DG East USAID «Демократичне врядування у східній Україні»:

  • ідентичності громади
  • опитування щодо стратегії розвитку

Про це повідомила директорка департаменту економіки та інвестицій міськради Ірина Ніколаєва.

“Чому важливо досліджувати ідентичності? Це можливість відкриття для себе місця, де ти живеш, і розуміння себе. Зараз перед нами є величезний спектр можливостей і візій майбутнього, але ми не вміємо цим користуватися. Починаємо вчитися”, – зазначила вона.

За даними дослідження, в Херсоні якраз немає ідентичності: люди, спільноти і старостати, що входять до громади, розрізнені. Без появи й утвердження нової позитивної ідентичності територіальної громади як єдиного соціального організму, зацікавленого та спроможного взяти відповідальність за власний розвиток, всі зусилля ззовні будуть малоефективними та недостатніми.

Цікавими стали й результатам опитування, проведеного в рамках розробки Стратегії. В опитуванні взяли участь:понад 600 місцевих експертів – через анкетування, фокус-групи, респонденти на вулиці,
також були залучені люди, які живуть у старостатах.

Дослідження стосувалося оцінки потреб, сприйняття і поглядів місцевого населення щодо перспектив громади.

Загалом було сформовано драфт Стратегії, яка буде оприлюднена у квітні 2022 року.

Вам також може сподобатися

Скасовано комісійне обстеження виконаних робіт підрядними організаціями
COVID-19 підтвердили ще у 10 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X