У Херсоні представили регіональний акселератор для інновацій

Новини
👁 128

Сьогодні у Херсоні представили Регіональний акселератор GCIP (RА GCIP) для інновацій, технологій та стартапів. Його створили на базі Херсонського національного технічного університету у рамках проєкту «Глобальна інноваційна програма екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України».


Участь у перзентації взяли представники департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради.


Місцевий акселератор створено за підтримки організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO), «Глобальної інноваційної програми екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України» (GCIP Ukraine) та Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

Завдання акселератора – проведення конкурсів інноваційних проєктів, а далі розробка стартапів, навчання учасників у спеціальній академії, супровід менторів, пошук та залучення інвестицій.

Передбачається, що регіональний акселератор підтримуватиме стартап-проєкти, спрямовані на запровадження «чистих» технологій (cleantech).


“Мені приємно, що поряд з Івано-Франківськом, Миколаєвом, Слов’янськом та Києвом cleantech акселератор з’явився і в Херсоні. Це перспективне ком’юніті, яке фокусуватиме свою діяльність на створенні комфортного інноваційного середовища для продукування та реалізації креативних ідей, розвитку зеленої економіки, налагодження співробітництва з промисловістю та малим підприємництвом, “- зауважила директор департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради Ірина Ніколаєва під час заходу.


За її словами, акселераційна програма сприятиме просуванню інновацій задля забезпечення глобальних екологічних переваг і створення зелених робочих місць, посиленню нормативно-правової бази щодо інноваційних технологій, підприємницької екосистеми, а також розширюватиме потенціалу регіону для підтримки інновацій у сфері чистих технологій.
“Це допоможе Херсону впроваджувати нові технології, ставати інвестиційно привабливим та досягти сталого розвитку економіки”, – наголосила вона.

Довідка. Проєкт «Глобальна інноваційна програма екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України» почали впроваджувати в Україні у 2019 році. З того часу в країні вже засновано п’ять акселераторів: Національний акселератор в Києві та чотири регіональних акселератори – Івано-Франківський, Миколаївський, Слов’янський та новий Херсонський.
У кожному проводяться регіональні конкурси та вся процедура з відборами проєктів, допомогою та супроводженням. У Київському – національні конкурси стартапів, навчання, а також діє Бізнес Академія тощо.

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв виконав обіцяне й об’єднав за столом перемовин учасників «харчового скандалу»
VI Всеукраїнський спортивно-патріотичний фестиваль “Козацький шлях” стартував. 2 липня чекаємо у Херсоні!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X