У Херсоні працюють над реорганізацією

Новини
👁 385

Відбулося чергове засідання комісії з реорганізації та управління справами селищних, сільських рад та їх виконавчих комітетів під головуванням заступника міського голови Оксани Рукавішнікової за участю секретаря міської ради Галини Лугової.

Ця комісія вже провела 17 засідань та окремо 20 кущових засідань з різноманітних питань реорганізації. Вона опікується питаннями реорганізації 6 селищних і сільських рад та їх виконавчих комітетів (всього 12 юросіб).

Під час засідань приймалися рішення щодо правильного звільнення працівників колишніх сільрад та забезпечення їм виплат заробітної платні тощо, а також із забезпечення збереження документів і майна, упорядкування документів архіваріусом для подальшої передачі до архіву. Окрім того, прийняті рішення про зміну статутів комунальних підприємств та закріплення майна за Херсонською міською радою, а також щодо передачі майна на баланс тощо.

За результатами засідань напрацьовуються відповідні проєкти розпоряджень міського голови та проєкти рішень на затвердження сесії.

У зв’язку із великим обсягом роботи з інвентаризації майна, неупорядкуванням бухгалтерських документів та відсутності в обліку майна колишніх сільрад комісія працює майже кожного тижня.

Вчора на засіданні мова зайшла про стан виконання доручень щодо перереєстрації права власності за ХМР на об’єкти нерухомості та земельні ділянки, визначення можливості ліквідації певних селищних, сільських рад та їх виконавчих комітетів. Підіймалися також й інші питання, що залишаються невирішеними.

Голова комісії Оксана Рукавішнікова зауважила, що в жовтні було організовано передачу усіх документів сільських і селищних рад та їх виконавчих комітетів на тимчасове та постійне зберігання до комунальної установи «Трудовий архів міста Херсона» та документів на постійне зберігання до архівного відділу Херсонської міської ради.

Під час засідання було підкреслено, що загалом вже надані всі необхідні документи контролюючим органам для проведення перевірок «на закриття». Серед іншого відбулися перевірки Пенсійного фонду України, Фонду зайнятості, Соціального страхування усіх 12 юридичних осіб (сільських та селищних рад і їхніх виконкомів). Податковою службою перевірено 10 юридичних осіб, а головою комісії із представниками податкової служби були обговорені результати перевірок до винесення рішення про застосування штрафних санкцій (сума штрафів 15 тис. грн – перевірка за 10 років).

За результатами засідання комісія прийняла ряд рішень, що сприятимуть завершенню реорганізації.

Зокрема, вони стосуються реєстрації права власності за Херсонською міською радою на земельні ділянки, розташовані на територіях Зеленівської, Комишанської, Антонівської селищних рад та виконавчого комітету Антонівської селищної ради, а також щодо переоформлення права власності на комплекс гідротехнічних споруд, право власності на які зареєстровано за виконавчим комітетом Зеленівської селищної ради, тощо.

Вам також може сподобатися

За умови 100% вакцинації працівників шкіл освітні заклади працюватимуть навіть у червоній зоні
Херсонців запрошують долучитися до розробки Стратегії розвитку міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X