У Херсоні повідомили проміжні результати моніторингу в рамках всеукраїнської громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад»

Новини
👁 136

У Херсоні відбулася пресконференція щодо проміжних результатів моніторингу в рамках всеукраїнської громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад». Захід відбувся за участі секретаря міської ради Галини Лугової та експертів кампанії: Олександра Мошнягула, голови ГО «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень», Артема Чайковського, координатора громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» в м. Херсон.
Експерти зазначили, що сучасна каденція депутатів працює краще, ніж попередня, але потенціал депутатів дозволяє підвищити ефективність їхньої роботи, зокрема, у напрямку особистого прийому громадян. А також варто було б надати більше інформації про діяльність депутатів на міському сайті.


«Хочу подякувати організаторам заходу за пророблену роботу. Вона об’ємна, вагома та надважлива. Це дозволить депутатам провести роботу над помилками, допоможе їм покращити свою діяльність та працювати більш результативно на користь громади», – зауважила Галина Лугова.
Вона також зауважила, що всі депутати активно працюють у «полях» зі своїми виборцями й намагаються розв’язувати їхні проблеми, звертають увагу, на освітлення, облаштування вулиць, благоустрій територій. Депутатський корпус також долучається до організації заходів корисних для міста, благодійних акцій на підтримку дітей та незахищених верств населення.
«Прикладів маємо чимало, зокрема, за сприяння депутатів діти школи № 32 отримали компостер для переробки пластикових кришечок, чи, скажімо, восьми випускникам інтернату, яким виповнилося 18 років, наші депутати допомогли зробити ремонт їхніх особистих помешкань у гуртожитку», – наголосила вона.
Галина Лугова звернула увагу присутніх на те, що депутатські округи стали більш розширені: на кожен з них тепер припадає 7-8 депутатів, що є представниками різних політичних сил, тому виборці мають можливість звернутися до будь-якого з них, залежно від політичних уподобань.
Секретар міської ради також підкреслила, що вся необхідна інформація про депутатів вже незабаром з’явиться на оновленому сайті міської ради, який знаходиться на стадії наповнення.

Вам також може сподобатися

З 15 червня у Херсоні стартує громадський бюджет
Галина Лугова нагородила колектив ІР «Український південь» з нагоди 3-річчя заснування телестудії

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X