У Херсоні посилюють заходи безпеки

Новини
👁 178

Нещодавно у міській раді за ініціативою Координаційної групи Антиреррористичного центру СБУ в Херсонській області відбулася нарада учасників-субєктів боротьби з тероризмом щодо питань запобігання та протидії ймовірних доверсійно-терористичним проявам напередодні та під час святкування Новорічних та різдвяних свят.

У ході засідання його учасники узгодили порядок взаємодії та спільне реагування на прояви терористичного характеру. Розглянуті питання забезпечення належного рівня публічної безпеки у місті під час участі населення у заходах, що відбуватимуться у місцях масового перебування людей. Посилено заходи з охорони адміністративних будівель, комунальних підприємств та об’єктів життєзабезпечення міста, вразливих у терористичному відношенні.

Разом з тим, керівництво міської ради звертається до мешканців та гостей міста з проханням зберігати пильність та бути уважними.

У разі потрапляння в поле зору будь-яких підозрілих транспортних засобів, предметів та осіб, невідкладно повідомляти означену інформацію на гарячу телефонну лінію УСБУ за телефоном (097) 131 24 71, (0552) 42 21 29, або 102.

Вам також може сподобатися

Краєзнавчий музей запрошує херсонських пенсіонерів на безкоштовну екскурсію
Новорічний ранок відбувся для дітей пільгових категорій Дніпровського району

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X