У Херсоні посилять контроль за торгівлею молоком та м’ясом на вулиці, аби недопустити розповсюдження інфекційних захворювань

Новини
👁 422

Сьогодні, 5 квітня, члени виконавчого комітету Херсонської міської ради проголосували за відповідне рішення одноголосно.

Ліквідація осередків несанкціонованої торгівлі на території Херсонської МТГ, якісне покращення благоустрою міста, недопущення спалахів інфекційних захворювань – головна мета, що зазначається у пояснювальній записці до проєкту рішення.

Прийнятим рішенням заборонена торгівля будь-якою продукцією з рук на вулицях, зупинках, пішохідних доріжках, тротуарах, газонах, перехрестях, прилеглих ділянках до житлових будинків, з машин та інших невстановлених та спеціально необладнаних для цього місцях на території громади в період воєнного стану.

Заборона не стосується підприємців, які мають листи-погодження виконавчого органу міської ради на виносну торгівлю продуктами харчування та плодоовочевою продукцією власного виробництва, на місцях, визначених рішеннями виконавчого комітету міської ради.

У разі виявлення фактів торгівлі у невстановлених місцях, КП «Муніципальна варта» спільно з Інспекцією з контролю за благоустроєм міської ради та представником ринку складатимуть акти приймання-передачі продовольчих товарів на відповідне зберігання.

Після проведення санітарно-ветеринарної експертизи, товари повернуть для подальшої реалізації в установлених місцях.

Вам також може сподобатися

Херсонська дитяча обласна лікарня працює у штатному режимі, спеціалісти надають консультації по телефону
Трансляція позачергового засідання виконавчого комітету 05.04.2022

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X