У Херсоні пошкоджено 49 закладів освіти, 17 закладів охорони здоров’я та 44 об’єкти інфраструктури

Новини
👁 245

Ворог щоденно обстрілює Херсонську територіальну громаду, руйнуючи інфраструктуру та житлові будинки.

 При Херсонській міський раді працює комісія з обстеження пошкодженого та зруйнованого майна внаслідок військової агресії РФ.

Комісія виїжджає на місце зруйнування та пошкодження об’єктів, здійснює огляди та обстеження пошкоджених чи зруйнованих об’єктів із фото- та відеофіксацією. Потім вона складає акти обстеження, які будуть надаватися держателю Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, для подальшого розв’язання питання щодо подальшого відшкодування.

За даними комісії, станом на 23 січня 2023 року в місті пошкоджено 1 071 будинок, з них 395 багатоквартирних, 669 приватних та 7 гуртожитків, 49 закладів освіти, 17 закладів охорони здоров’я та 44 об’єкти інфраструктури.

Нагадаємо, що в місті налічується 1836 багатоквартирних будинків та 151 заклад освіти.

Зауважуємо, що не завжди інформація про пошкодження будинків надходить вчасно, а відтак не завжди місто оперативно може направити комісію для обстеження об’єктів нерухомості. Також іноді через велику кількість пошкоджених об’єктів та необхідність першочергового реагування на влучання в об’єкти критичної інфраструктури неможливо виїхати на місце в короткі терміни.

Нагадуємо: у разі пошкодження вашого нерухомого майна звертайтеся до ДСНС, в поліцію та в районні у м. Херсоні ради або старостинські округи.

Вам також може сподобатися

Упродовж тижня до гуманітарних центрів звернулося понад 23 тисячі осіб
Корисні відеоінструкції щодо адмінпослуг, які можна отримати онлайн: єМалятко та отримання витягу про реєстрацію місця проживання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X