У Херсоні почастішали випадки отруєння продукцією з несанкціонованих місць торгівлі

Новини
👁 654

Інспекція з контролю за благоустроєм  міської ради інформує, що  за даними закладів охорони здоров’я на території Херсона  почастішали випадки отруєння  дітей, людей похилого випадку продукцією, що швидко псується, придбаною у місцях стихійної торгівлі.

З метою забезпечення   санітарного та епідемічного благополуччя  міської територіальної громади міста Херсона,  виконкомом міської ради  05 квітня 2022 року  прийнято рішення про посилення контролю за торгівлею у невстановлених місцях на території Херсонської міської територіальної громади на період дії воєнного стану.

Зокрема рішенням визначено, що  виключно на підставі листів-погоджень виданих Департаментом економіки та інвестицій міської ради (м. Херсон, просп. Ушакова, 37) – суб’єкти  господарювання мають право здійснювати торгівлю молоком та молокопродукцією, м’ясом та м’ясопродукцією, рибою та рибопродукцією іншою продукцією, що швидко псується, з рук на вулицях, на зупинках, пішохідних доріжках, тротуарах, газонах, перехрестях, прилеглих до житлових будинків ділянках, з машин та інших невстановлених та спеціально необладнаних для цього місцях на території населених пунктів  громади.

В  решті випадків  торгівля у невстановлених та спеціально необладнаних для цього місцях заборонена  законами України.

Водночас, комунальне  підприємство «Муніципальна варта» спільно з Інспекцією з контролю за благоустроєм міської  ради та представниками  ринків наділені правом з оформлення актів приймання-передачі продовольчих товарів на відповідне зберігання, у разі виявлення фактів торгівлі у невстановлених місцях.

Ринкові підприємства та організації  населених пунктів громади, зобов’язані:

– вживати заходи  профілактичної роботи до порушників даного рішення та забезпечувати приймання та зберігання продовольчих товарів з дотриманням відповідного температурного режиму за складеними актами;

– надавати можливість особам, з якими складено акт приймання – передачі, реалізовувати свої товари, після проведення санітарно-ветеринарної експертизи;

– здійснювати прибирання території, прилеглої до підпорядкованих об’єктів.

Вам також може сподобатися

Весняний призов скасовується, – генштам ЗСУ
Херсонщину обстрілюють “градами”, ЗСУ просять не ігнорувати сигнали тривоги

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X