У Херсоні почала діяти міська програма «Здорове та безпечне харчування для дітей»

Новини
👁 220

У Херсоні почала діяти міська програма «Здорове та безпечне харчування для дітей», затверджена рішенням сесії Херсонської міської ради у травні поточного року.

Діятиме Програма протягом 2021-2025 років. За період її реалізації заплановано покращити роботу мережі шкільних їдалень, буфетів та забезпечити  повноцінне, якісне і збалансоване харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

У рамках Програми проводитиметься робота в напрямку організації дієтичного харчування, забезпечення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних вимог, впровадження нових технологій приготування їжі, постачання безпечних, якісних продуктів харчування і сировини до закладів освіти.

До кінця поточного року кухарі, що працюють у закладах освіти, пройдуть курси підвищення професійного рівня на базі Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне комерційне училище», де нещодавно відкрили гастрономічну лабораторію.

Також виконання Програми дозволить, поліпшити матеріально-технічне забезпечення процесу приготування страв шляхом здійснення щорічних ремонтів приміщень харчоблоків та їдалень закладів освіти і облаштувати їх сучасним технологічним та холодильним обладнанням за бюджетні кошти.

Управління освіти Херсонської міської ради забезпечить прозорість організації харчування дітей у закладах освіти та поінформованість батьків з питань харчування.

Вам також може сподобатися

Інформує Дніпровська районна у місті Херсоні рада
У міськраді відбувся тренінг для підприємців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X