У Херсоні планують записати відеокліп та провести масштабний флешмоб

Новини
👁 371

Секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, радник міського голови з питань культури Світлана Думинська зустрілися з Сергієм Новачуком, режисером Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша та обговорили деякі ідеї святкування Дня міста.

Насамперед, мова йшла про організацію запису відеокліпу за участі представників національних меншин, корінних народів та представників титульної нації,  які виконають вже відому в Україні та за її межами пісню “Херсон – місто наших мрій”.

Музика до цієї пісні народилася в київській творчій майстерні херсонця Богдана Бутова, володаря премії “American Music Awards”, слова – колективна творчість херсонців, які мріють про розквіт свого рідного міста.

Як повідомив пан Сергій, наразі близько 15 спільнот національних меншин долучилися до проєкту та надали своїх представників для аудіозапису пісні. Відеокліп до неї запишуть у липні на найкращих локаціях Херсонщини.

Пісня зазвучить українською мовою, але перед початком пісні кожний представник національних меншин привітає херсонців з Днем міста на своїй рідній мові.

За задумом Сергія Новачука – це об’єднає громаду Херсонщини та констатує, що Херсон – місто щасливих людей.

Презентувати проєкт планують вже на День незалежності України, а до Дня міста планують піти на рекорд, організувавши флешмоб, до якого залучать якомога більше хорових колективів, що виконають так званий неофіційний гімн міста Херсон.

Галина Лугова повідомила, що міська рада залюбки підтримає цю ініціативу та надасть всебічну допомогу в її організації.

Вам також може сподобатися

У Херсоні працюють над проєктом із благоустрою, який охопить квартал від вул. Гагаріна до вул.Української
КП “Херсонміськсвітло” ремонтувало зовнішнє освітлення та встановлювало світильники

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X