У Херсоні планують модернізувати освітлення на 84 вулицях

Новини
👁 151

У Херсоні планують модернізувати освітлення на 84 вулицях. Про це розповіла керівник робочої групи із питань залучення інвестицій по впровадженню проєктів Херсонської міської ради Інна Трибух одному із телевізійних каналів під час інтерв’ю.
Це стане можливим завдяки кредитному проєкту міської ради, КП «Херсонміськсвітло» з компанією НЕФКО. Наразі відбуваються його передостанні погодження.

Загалом іноземні донори нададуть кредит на суму 2,7 млн євро з терміном погашення – 9 років.

Інна Трибух зазначає, що робота із підвищення енергоефективності міста розпочалася ще 2019 року. З того часу було здійснено обстеження вулиць щодо розташування на них об’єктів соціальної сфери та обрано для проєкту – 84. Спеціалісти обох компаній вже визначили напрямки модернізації системи херсонської електромережі. У рамках проєкту будуть встановлені LED- світильники, нові кронштейни, частково замінені опори та замінені повітряні лінії.
Також буде створена диспетчерська служба, що автоматично відстежуватиме роботу світильників і при наявності проблеми – передаватиме сигнал. Після чого спеціалісти КП «Херсонміськсвітло» усуватимуть аварійну ситуацію.
Передбачається, що після реконструкції місто споживатиме електричну енергію значно менше. Економія на споживанні складе близько 225 тис. євро на рік, а економія на обслуговуванні – 45 тис. на рік.

Для реалізації проєкту визначено строк 1,5 року.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбувся VІІ регіональний хореографічний конкурс «Ми з України»
Ігор Колихаєв: «Змінювати треба не тільки вулиці Херсона, а ще й думки його містян»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X