У Херсоні підписали меморандуми щодо сприяння волонтерським ініціативам

Новини
👁 242

Партнерство та співпраця є невід’ємною складовою діяльності Херсонської міської військової адміністрації. Лише у ефективній та прозорій взаємодії влади й інститутів громадянського суспільства можна досягнути справжніх результатів на користь громади і її мешканців.

Сьогодні у рамках налагодження конструктивного діалогу громадськості з владою було підписано два меморандум між Херсонською МВА та громадськими організаціями «Херсонці разом» і «П2П ЖИВА» щодо впровадження громадських ініціатив у міській територіальній громаді, взаємній підтримці, співпраці на засадах партнерства.

Метою меморандуму є взаємодія у сфері допомоги маломобільним мешканцям Херсона та реалізації ряду гуманітарних та волонтерських ініціатив в умовах військового стану, оперативне реагування на надзвичайні ситуації, підтримка населення в умовах збройної агресії росії.

Підписання меморандуму відбулося між начальником МВА Романом Мрочком й керівниками ГО «Херсонці разом» Володимиром Ждановим та ГО«П2П ЖИВА» Валерієм Зарубіном.

Вам також може сподобатися

«Рука допомоги»: Малозабезпеченим сім’ям надаватимуть безвідсоткові кредити на власну справу
Львіводоканал передав Херсонводоканалу допомогу від німецьких колег

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X