У Херсоні підписали Меморандум щодо співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації та оренди майна та земельних ділянок

Новини
👁 349

Участь у підписанні взяли міський голова Ігор Колихаєв та директор ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев.

Прозорро.Продажі – державна електронна торгова система, яка забезпечує проведення конкурентних електронних аукціонів з оренди/продажу державного та комунального майна.

«Майже два місяці тому Прозорро.Продажі розпочали проведення торгів з оренди та продажу комунальних та держземель. Ми активно розповідаємо про це українцям – так, сьогодні у Херсоні проведено тренінг на базі Асоціації міст України з навчання спеціалістів та підписано Меморандум про активізацію цього напряму. Як результат – місто отримає можливість здавати в оренду та продавати землю – і сільськогосподарського призначення, і звичайну», – відзначив Олексій Соболев.

Зі свого боку Ігор Колихаєв наголосив, що електронні аукціони – це один із найдієвіших способів наповнення бюджету. «Те, що належить місту має продаватися чи здаватися в оренду за справедливою ціною – чесно, прозоро і з усією відповідальністю. Тому сподіваюся, що навчання та наша співпраця будуть по-справжньому ефективними», – підкреслив міський голова.

Система Прозорро.Продажі з 2017 року успішно співпрацює з ОМС в організації аукціонів з розпорядження майном громад.

На сьогодні більше ніж 2,5 тисяч організаторів аукціонів від ОМС успішно проводять електронні аукціони в системі. За цей час було проведено близько 12,8 тисяч успішних аукціонів, дохід від котрих склав 3,02 млрд грн.

Завдяки системі Прозорро.Продажі численні місцеві органи влади можуть швидко, ефективно та із залученням максимальної кількості покупців здавати майно в оренду, продавати та відчужувати його, здавати в оренду земельні ділянки тощо. Станом на сьогодні для ОМС використання системи Прозорро.Продажі є обов’язковим за наступними напрямами: мала приватизація, оренда комунального майна, оренда земельних ділянок.

Вам також може сподобатися

Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю мають можливість безоплатно отримати засоби технічної реабілітації
Місто готується до зимового періоду

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X